763 Tallrikar, 1 par, djup, porslin, Kina, antagligen Yongzheng (1722-35), dekor av fåglar mm i famille-noir-färger, dia 23, 1 med skador och lagningar, 1 med hårspricka
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |