627 Fritzsch, Cristian, kopparstick, Gustav III, 1700-talets 2 hälft, synlig pappersstorlek 15 x 12 cm, a tergo gåvotext daterad 1913
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |