251 Ordensminiatyr, förgyllt silver och emalj, riddaretecken av Kungliga Svärdsorden, h exklusive band 30 mm, proveniens: 1927 tilldelad överstelöjtnant Jens Henrik August Malling, obetydliga emaljdef
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |