118 Lindström, Bengt, litografier, 2 st, signerade och numrerade 172/200 resp 118/200, synliga pappersstorlekar 29 x 23 cm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |