598 Stort parti silver, gammalfransk modell, olika mästare, 1800-tal, skedar, gafflar mm, total vikt 760 gram, någon enstaka lagning
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |