202 Soppslev, silver med svärtat träskaft, 1800-talets 1 hälft, stämplad Sven Hultgren Eskilstuna 1829, längd 38 cm, bucklor
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |