56 Olson, Axel, blandteknik, 1920-tal, skvaltkvarn, "Motiv från Skavböke, Halland", signerad, synlig storlek 24 x 37 cm
Estimate | 3,000 - 3,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |