623 Okänd konstnär, akvarell, kustbild med båtar, signerad Jörgen Andersson och daterad 1911, synlig pappersstorlek 23,5 x 22,5 cm, fläckarcm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |