313 Degorce, Georges-Léo, etsning, "Fez", ed Braun Paris 1923, signerad och numrerad 119/175, pappersstorlek 36 x 26 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |