211 Okänd tysk (?) konstnär, 1800-talets 2 hälft, akvarell, porträtt av Muhammad Ali Pasha av Egypten, signerad I v. K. 14/5 1881, synlig pappersstorlek 50 x 38 cm
Estimate | 3,000 - 2,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |