62 Rökelsekar, emaljerad koppar, Kina, Qing/republik, 1900-talets 1 hälft, tripod med uppsvängda hänklar, heltäckande emaljdekor av lotus, drakar mm, h 29,5 cm, lock saknas, nagg
Estimate | 7,500 - 8,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |