654 Parti nysilver, 18-1900-tal; bordssurtout empire (flaskor saknas), värmekarott med lock, kaffeservis WMF mm, bruksslitage
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |