301 The- och kaffekanna, silver, Tyskland, nyrokoko, 1800-talets mitt, heltäckande dekor av rocailler mm, stämplar A Müller Berlin, graverat vapen för Georg Christoph Wilder, vikt 1620 gram
Estimate | 6,500 - 7,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |