324 Bägare, silver, Ryssland/Polen 1800-talets mitt, graverad dekor av byggnader och växter, stämplad R. Hertz Szyldberg Warszawa, verksam 1850-70, h 7 cm, vikt 85 gram
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |