202 Bägare, silver, 1800-talets 2 hälft, stämplad lars Larsson & Co Göteborg 1889, h 8 cm, vikt 80 gram, gravyr
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |