213 Bägare på tre kulfötter, silver, Estland, 1930-tal, oidentifierade stämplar, h 6 cm, vikt 50 gram, ägargravyr
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |