312 Ragoutsked, sterlingsilver, England, 1700-talets slut, slät modell, stämplar Peter & Anne Bateman London 1792, l 29 cm, initial W
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |