465 Rese/dopbestick, 3 delar, förgyllt och niellerat silver, Ryssland, 1800-talets 2 hälft, kniv, sked och gaffel, otydliga mästarstämplar, gaffel med kontrollörsstämpel
för Viktor Vassilyievich Savinsky Moskva 1886, i (defekt) etui
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |