147 Kröningsbägare, emaljerad metall, Ryssland 1800-talets slut, dekor av Nikolaus II och Alexandra Feodorovnas krönta initialer, ätten Romanovs dubbelörn, datum 1896 mm, h 11 cm, visst slitage
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |