64 Sockerskål, silver, Ryssland, 1800-talets 2 hälft, slät med stiliserade hänklar, invändigt förgylld, oidentifierad mästare JAL St Petersburg 1873, l 16 cm, vikt 325 gram
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |