76 Snusdosa, silver, Finland, rektangulär med avfasade hörn, invändigt förgylld, , stämplad Anders Christian Levon Åbo 1807, l 8 cm, vikt 80 gram, ägargravyr
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |