198 Soppslev, silver, Tyskland, 1800-tal, slät modell, invändigt förgylld, oidentifierad stadsstämpel samt mästarstämpel Brandt, l 37 cm, vikt 220 gram, initialer SW
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |