194 Favart, Antoine Pierre Charles, tillskriven, kolorerad tuschteckning, porträtt av ung flicka, signerad Favart och daterad 1815(?), synlig pappersstorlek 20 x 14 cm, gulnad, smärre defekter
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |