729 Golvur, bonad ek, Skottland, 1700-talets 2 hälft,
urtavla i mässing med datumvisare signerad Robert Coats, Hamilton (verksam 1745-1803), h 215 cm
Estimate | 1,600 - 1,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
Item closed