375 Sweetlove, William, skulptur, "Cloned pig with red boots", plast och glasfiber, signerad och numrerad 44/100, längd 42 cm
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |