26/4 kl 12 - 19

27/4 kl 12 -17

28/4 kl 12 - 16

28/4 kl 16

Assur, Jens, utställningsaffisch, Hishultl 2000, 50 x 70 cm
Est300 - 400 SEK
Klimkiewicz, Elzbieta (Ella K), ring, keramik med monterade strasstenar och pärlor, signerad, l 5 cm
Est400 - 500 SEK
Léon, May K, färglito, Barscen, signerad och numrerad 21/260, synlig pappersstorlek 74 x 55 cm
Final bid600 SEK
Est300 - 400 SEK
Okänd dansk designer, 1960-tal, golvlampa, aluminium och palisander, justerbar höjd
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Kåks, Olle, färglito, komposition, signerad och numrerad 56/180, daterad 1975, synlig pappersstorlek 60 x 45 cm
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Onsberg, Ulf, färglito, komposition, signerad HC, synlig pappersstorlek 75 x 62 cm
Est400 - 500 SEK
Johansson, Nils Erik, färglitografier, 2 st, stilleben, signerade, synliga pappersstorlekar 33 x 24 respektive 40 x 31 cm
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Hallampa, sk Bellmanlykta, mässing och glas, höjd 28 cm
Est400 - 500 SEK
Final bid1,000 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK