3 Värjkäpp, Frankrike Régence, 1710-20-tal, fäste/krycka i driven mässing, dubbeleggad klinga, balja/sock i läderklätt trä, total l 100 cm, åldersrelaterat slitage
Estimate | 12,000 - 13,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |