504 Dumouthier (Dumontier), Joseph-Celestin, knivpistol, mässing och smide, 1800-talets mitt, dubbeleggad klinga med blodrand, fäste med dubbla slaglåspistoler, signerad "Dumontier &
Martin 194 R St Martin, l 51 cm
Estimate | 22,000 - 24,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |