84 Saltkar, sterlingsilver, England, George III, volutformade ben, rocailleornerat brätte, otydliga stämplar London 1767, l 9 cm, vikt 55 gram, 1 fäste med trolig lagning
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |