Novemberauktion söndagen den 26/11 klockan 16.00.
Fredag 24/11 klockan 12.00 - 19.00
Lördag 25/11 klockan 12.00 - 17.00
Söndag 26/11 klockan 12.00 - 16.00
Lowest lot number
- Måleri & GrafikClear filters
1066
Grafström, Gustaf, olja, "Rykande Västkuststorm", signerad, 60 x 122 cm
Est400 - 500 SEK
1078
Rathsman, Siri , färglito, komposition, signerad och daterad 1953, bildyta 71 x 53 cm
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
1079
Qvarsebo, Michael, litografi, komposition med ansikte, signerad och numrerad HC 10/25, synlig pappersstorlek 54 x 42 cm, bär dedikation
Est300 - 400 SEK