17 Vodkakoppar, 5 st, silver, Ryssland (Ukraina) 1800-talets slut, graverad dekor av byggnader mm, stämplar igor E Zavyanov Kyiv, h 6,5 cm, total vikt 150 gram
Estimate | 1,700 - 1,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |