474 Ryttarepistol, slag- från flintlås, 1700-tal, kolvkappa samt sidobleck i mässing, l 55 cm, bruksslitage, senare laddstock
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |