545 Kellerman, Martin, giclèetryck, "Rockys kök", signerad och numrerad 112/250, synlig pappersstorlek 59 x 59 cm
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |