786 Kaffeservis, silver med svärtade trädetaljer, 3 delar, 1920-tal, organisk form, svenska importstämplar, höjd 12 - 22 cm, total vikt 1220 gram,
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |