756 Dessertskedar. 11 st, silver, gammalfransk modell, 1800-tal, bland annat 8 st Anders Lundqvist Stockholm 1825, med familjen Mallings stämplade vapensköld, angående denna se utrop 753, 440 gram
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |